Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
Naujienos
Straipsnis žurnale „Structum“ (Ruduo 2013 Nr. 1) apie buitinių nuotekų surinkimo, valymo ir išleidimo reikalavimus ir kt. Visą žurnalą galite skaityti čia. 
Skaityti daugiau
Straipsnis www.vz.lt. „Alytaus gamybinė technologinė UAB „Traidenis“, gaminanti nuotekų valymo įrenginius, pradėjo gaminti uždaras recirkuliacines žuvų auginimo sistemas, kuriomis jau domisi vietos afrikinių šamų augintojai, o ateityje gaminius planuojama eksportuoti“. Visą straipsnį galite skaityti čia.  
Skaityti daugiau
„Alytaus naujienos“, 2014-06-21, Nr. 74 (12555),  Indrė Mikelionytė Nuotekų valymo įrenginių gamybos lyderė UAB „Traidenis“ į savo įmonės istoriją įsirašė du svarius apdovanojimus. Konkurse „Pasiekimai aplinkosaugoje“ pelnė apdovanojimus nominacijose „Palankiausias aplinkai produktas – už uždarą recirkuliacinę žuvų auginimo sistemą ir „Tarptautinis bendradarbiavimas“ – už tarptautinį bendradarbiavimą kuriant šiuolaikinį produktą – nuotekų valymo įrenginį „NV-T Comfort“. Plačiau...
Skaityti daugiau
 Straipsnis „Lietuvos žinios“ (2014-11-13, Nr. 220 (13933). „Į civilizaciją  - per kanalizaciją. Kad ir kaip skambėtų toks žodžių žaismas, tai gryna tiesa“.   Visą straipsnį galite skaityti čia.
Skaityti daugiau
„Alytaus naujienos“, 2014-12-27, Nr. 149 (12633),  Indrė Mikelionytė Straipsnį galite skaityti čia...
Skaityti daugiau
Gamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2020 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.