Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
Naujienos
2007 02 19
Verslo žinių“ rengiamame smulkiojo ir vidutinio verslo „GAZELĖS“ konkurse UAB „Traidenis“ užėmė trečiąją vietą Alytaus apskrityje ir gavo „Gazelė 2006“ sertifikatą, kuriame pažymima, kad UAB „Traidenis“ yra viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių Lietuvos bendrovių. „Gazelės“ konkursas vyksta daugelyje Europos valstybių, o jos ženklas lygus kokybės ir patikimumo simboliui.
Skaityti daugiau
2006 11 25
2006 m. UAB „Traidenis“ mažų įmonių grupėje tapo konkurso „Sėkmingai dirbanti įmonė“ nugalėtoja ir gavo garbės diplomą už nuopelnus modernizuojant gamybą, gerinant darbo sąlygas, plečiant produkcijos asortimentą ir rinkas.
Skaityti daugiau
2006 11 12
Priešgaisrinis rezervuaras iš stiklaplasčio pelnė Metų gaminio 2006 aukso medalį.
Skaityti daugiau
2006 10 14
UAB „Traidenis” š. m. rudenį dalyvavo „Dom 2006” konkurse Liubline (Lenkijoje), kuriame teisę varžytis turi šalys iš vienos laiko juostos (Estija, Latvija, Lietuva, vakarinė Baltarusijos ir Ukrainos dalis ir rytinė Lenkijos dalis). Tai vadinamasis „Euro regionas Bug“. Šiam konkursui buvo pristatyti Rasteiniškių gyv. (Vilniaus raj.) buitinių nuotekų biologiniai valymo įrenginiai. UAB „Traideniui“ buvo įteikti diplomai už geriausią inžinerinį – technologinį sprendimą ir už šio projekto įgyvendinimą. Diplomą gavo ir Rasteiniškių gyv.
Skaityti daugiau
16-01-2013
    Straipsniai žurnale „Structum“ 2013 (I): „Vandentvarkos projektai - nauda ir technologijos“, „UAB „Traidenis" pritaikė efektyvų metodą pramoninėms nuotekoms valyti". Visą žurnalą galite skaityti čia.
Skaityti daugiau
“Vandentvarka” 2003 Nr. 16 UAB “Traidenis” dirba aplinkosaugos srityje nuo 1996 m. Bendrovė yra inžinerinės ekologijos asociacijos narė, Lietuvos pramoninkų konfederacijos, Lietuvos vandens tiekėjų asociacijos, Lietuvos statybininkų asociacijos, Jungtinių statybų koncerno narė. Įmonė naudoja pažangiausias vandenvalos technologijas, gamina, montuoja ir aptarnauja pavienių namų, namų grupių, gyvenamųjų namų kvartalų, gyvenviečių nuotekų valymo įrenginiai.
Skaityti daugiau
„Namas ir Aš“ 2003 Nr. 4 Užmiesčio sodybose, kur nėra galimybės prisijungti prie centralizuotų miesto kanalizacijos tinklų, vienintelė išeitis, nekenksminga gamtai - įdiegti vietos nuotekų utilizavimo įrenginius, nes nuo 1992m. nė vienas leidimas naujai statybai neišduodamas (jeigu nėra galimybės prisijungti prie miesto tinklų) nesant nuotekų valymo sistemų. Visi kiti teršiantys gamtą sprendimai gali kainuoti administracinę baudą nuo 1000 iki 5000 litų, kurią skiria Gamtos apsaugos inspekcija.
Skaityti daugiau
“Lietuvos žinios”, 2003 m. gruodžio 9d. UAB “Traidenis” “Metų gaminio” konkurse dalyvauja nuo 1999-ųjų ir nuolat laimi prizus. AB “Lietuvos geležinkeliai”, UAB “Traidenis” pasiūlius, šiame konkurse dalyvauja pirmą kartą. Visiems žinoma, kad įdiegti naują gaminį sunku, visada atsiranda abejojančiųjų. Geležinkelininkai pirmieji ir vieninteliai Lietuvoje dviejuose objektuose jau įgyvendino grunto apsaugos nuo teršimo ir naftos produktų surinkimo projektą.
Skaityti daugiau
Žurnalas “Lietuva pristato” 2004m. Nr. 1 UAB „Traidenis“, pradėjusi savo veiklą 1996 m. nuo mažų buitinių nuotekų valymo įrenginių, be tradicinių buitinių nuotekų valymo įrenginių, kartu su savo partneriais projektuoja ir gamina įvairią aplinkosaugos įrangą (daugiausiai skirtą nuotekų bei dumblų tvarkymui).
Skaityti daugiau
Žurnalas „Statyba ir architektūra“ 2004/1-2 Grunto apsaugos nuo užteršimo ir naftos produktų surinkimo įranga montuojama ant geležinkelio pabėgių. Ji įrengiama ištekėjusiems iš šilumvežių cisterninių vagonų (pakrovimo bei iškrovimo metu) naftos produktams surinkti.
Skaityti daugiau
Gamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2020 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.