Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
Naujienos
2008 03 07
Š. m. kovo 6 d. įmonėje vyko seminaras, kuriame viešėjo LVTA prezidentas S. Benikasas ir vandens tiekimo įmonių dir. pavaduotojai, technikos ir gamybos direktoriai, vyr. inžinieriai iš įvairių Lietuvos miestų.
Skaityti daugiau
2008 03 04
Kviečiame statybininkus, montuotojus, projektuotojus ir visus besidominčius vandenvalos klausimais aplankyti mūsų stendą „Statyba 2008“ parodoje š.m. kovo mėn. 13 – 15 d. Šiauliuose (Šiaulių arena, J. Jablonskio g. 16) ir š.m. kovo 15 d. 12 val. dalyvauti seminare „Nuotekų valymo įrenginiai individualiam sektoriui“, kuris vyks Šiaulių arenos konferencijų salėje. Įmonės specialistai suteiks išsamią informaciją apie UAB „Traidenis“ gaminamą produkciją ir jos privalumus.
Skaityti daugiau
2008 02 14
UAB "Traidenis" 2007 m. veiklos rezultatų apžvalga spaudoje: - Delfi verslo naujienų portalas - Verslo žinių naujienų portalas - Dienraštis "Alytaus naujienos"
Skaityti daugiau
2008 02 06
Š. m. vasario mėn. 5 d. Baltarusijos Respublikos ambasadoje Lietuvoje vykusiame renginyje ambasadorius V. Dražinas įteikė padėką UAB "Traidenis" generaliniam direktoriui Sigitui Leonavičiui už asmeninį indėlį plečiant ir stiprinant prekybinį - ekonominį bendradarbiavimą tarp Baltarusijos ir Lietuvos.
Skaityti daugiau
2008 01 30
Š. m. sausio 29 d. įmonėje vyko seminaras apie nuotekų valymo įrenginių parinkimą, montavimo ypatumus, kuriame dalyvavo projektuotojai, statybinių organizacijų (UAB „Melinga“, UAB „Vėsa ir partneriai“, UAB „Saimolita“, UAB „Taos“, UAB „Jonavos ranga“, UAB „Raseinių melioracija“ ir kt.), kurios montuoja Traidenio  gaminius, direktoriai, statybos – montavimo darbų vadovai ir kt
Skaityti daugiau
2007-01-19
UAB „Traidenyje“ lankėsi LR Ministras Pirmininkas Gediminas Kirkilas. Vizito metu LR Ministras Pirmininkas susipažino su įmonės veikla, aplankė gamybinius cechus. Parašė atsiliepimą UAB „Traidenis“ svečių knygoje ir išvyko į Alytaus m. savivaldybę, kur buvo suplanuoti kiti susitikimai.
Skaityti daugiau
2007 12 17
UAB „Traidenis“ talpų korpusai, pagaminti vyniojimo technologijos būdu, įvertinti „Lietuvos MG 2007“ aukso medaliu jau vienuoliktus metus Lietuvos pramonininkų konfederacijos organizuojamame konkurse. UAB „Traidenis“ – pirmoji iš Pabaltijo šalių, kuri talpų korpusus aplinkosauginiams įrenginiams (buitinių, paviršinių nuotekų valymo įrenginiams, naftos gaudyklėms, nuotekų siurblinėms, priešgaisriniams rezervuarams ir kt.) pradėjo gaminti vyniojimo technologijos būdu. Tai leido įmonei padidinti gamybinius pajėgumus, sumažinti pagrindinių žaliavų sunaudojimą, stiklaplasčio atliekų kiekį, o kartu sumažinti ir taršą aplinkai.
Skaityti daugiau
2007 12 14
Šių metų gruodžio 14 d. Lietuvoje pramonininkų konfederacijos šventiniame  Kalėdiniame – Naujametiniame renginyje UAB „Traidenis“ gen. direktoriui buvo įteiktas „Sėkmingai dirbanti įmonė – 2007“  apdovanojimas. „Sėkmingai dirbančios įmonės 2007“ buvo vertinamos pagal produkcijos ir paslaugų apimtis (metinės pajamos), pelningumą, investicijas į gamybą, eksporto apimtis (pagaminta produkcija ar suteiktos paslaugos realizuotos už Lietuvos ribų), darbo našumo rodiklius ir kitus papildomus kriterijus.
Skaityti daugiau
2007 12 10
UAB „Traidenis“ gen. direktorius Sigitas Leonavičius pripažintas geriausiu 2007 metų Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų verslininku tarp didelių ir vidutinių įmonių vadovų, įteiktas diplomas ir statulėlė.
Skaityti daugiau
2007 12 04
Lietuvos verslo darbdavių konfederacija iškilmingame renginyje paskelbė konkurso "Geriausias smulkiojo ir vidutinio verslo atstovas 2007" nugalėtojus. Daugiausia eksportuojančios įmonės nominacijoje diplomu ir statulėle apdovanota bendrovė "Traidenis".
Skaityti daugiau
Gamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2020 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.