Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
Naujienos
2009 09 14
Š.m. rugsėjo 10-11 d. įmonėje viešėjo Makedonijos aplinkos viceministras Sokol Klinčarov, bei Makedonijoje ir Lenkijoje veikiančios mokslo įstaigos „Pro Futura“ atstovai Milan Todoroski ir Juliusz Sumorok.
Skaityti daugiau
2009 08 24
Į Pasvalį pradėtos gabenti 5 metrų skersmens ir 11 metrų ilgio iš stiklaplasčio UAB „Traidenis” pagamintos talpyklos. Tokio skersmens talpyklos iš stiklaplasčio pirmąkart pagamintos ne tik Lietuvoje, bet ir Rytų bei Vidurio Europoje.
Skaityti daugiau
2009 08 19
Informaciją apie vykdomą akciją buitinių nuotekų biologinio valymo įrenginiams individualiam namui rasite čia...
Skaityti daugiau
2009 08 18
Kviečiame statybininkus, montuotojus, projektuotojus ir visus besidominčius vandenvalos klausimais aplankyti mūsų stendą lauko paviljone „Sprendimų ratas 2009“ parodoje.
Skaityti daugiau
2009 07 14
Š. m. liepos 9 d. UAB Traidenyje vyko konferencija, kurioje dalyvavo Liublino gamtos mokslų universiteto, Krokuvos ir Siedlce žemės ūkio universitetų dekanai iš aplinkos inžinerijos, geodezijos ir vandentvarkos katedrų. Susitikime taip pat dalyvavo Inžinerinės ekologijos asociacijos prezidentas dr. R.. P. Budrys, Aplinkos vadybos ir audito instituto direktorius K. Iljasevičius, Klaipėdos universiteto aplinkosaugos inžinerijos dėstytoja doc. A. Lapinskienė.
Skaityti daugiau
2009 06 25
Didžiausias nuotekų valymo įrenginių gamintojas Lietuvoje UAB „Traidenis“ už pasiekimus eksporto srityje jau trečius metus iš eilės pelnė metų eksportuotojo titulą tarp vidutinių įmonių. Užsienyje parduota produkcija sudarė 34% visos įmonės praėjusių metų apyvartos. Lyginant su ankstesniais metais eksporto dalis išaugo 80%.
Skaityti daugiau
2009 06 17
Š. m. birželio 16 d. įmonėje lankėsi Kauno r. sav. ekologas Darius Šlapikas, statybos ir komunalinio ūkio skyriaus vyr. inžinierė Marija Dausynienė, vyr. specialistė seniūnijoms Romalda Bagdanavičienė, bei Karmėlavos, Ringaudų, Raudondvario, Užliedžių, Akademijos, Garliavos, Rokų, Lapių, Ežerėlio, Garliavos apylinkių, Linksmakalnio, Baltniavos, Vilkijos apylinkių seniūnijų seniūnai.
Skaityti daugiau
2009 06 16
Dienraštis „Alytaus naujienos“, 2009-06-16, Nr. 111. http://www.alytausnaujienos.lt/alytausnaujienos/paskutinionumeriostraipsniai/?nid=3425
Skaityti daugiau
2009 06 05
LR Aplinkos ministerijos kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacija, Inžinerinės ekologijos asociacija ir Aplinkos vadybos ir audito institutu organizuojamame konkurse „Pasiekimai aplinkosaugoje” UAB „Traidenis” gaminamas flotatorius pelnė apdovanojimą „Palankiausias aplinkai produktas” nominacijoje.
Skaityti daugiau
2009 05 30
Š. m. gegužės 30 d. įmonėje lankėsi Prilep m. savivaldybės (Makedonija) investicijų ir finansų sk. direktorė Vineta Iranoiska, vyr. architektas Brenko Kasoski, Makedonijos ambasados Lenkijoje darbuotojas Milen Todorovski, bei projektuotojai iš Lomžos (Lenkija) – Juljusz Sudorok ir Zbyszek Savicki.
Skaityti daugiau
Gamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2020 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.