Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
Naujienos
2011 12 16
  Už nuopelnus Lietuvos ūkio gerovei UAB „Traidenis" generalinis direktorius Sigitas Leonavičius apdovanotas Prekybos, pramonės ir amatų rūmų Lietuvoje „Darbo žvaigžde".
Skaityti daugiau
2011 11 10
  Europos kokybės centro EKO (žaliasis) sertifikatas įmonei Traidenis-Pol Spolka z o.o. už  kokybiškos ir saugančios aplinką produkcijos realizaciją, teisingą požiūrį į ekologiją, aplinkosauginių problemų sprendimą.
Skaityti daugiau
2011 08 29
   ES šalyse sparčiai plečiama alternatyvių energijos rūšių gamyba siekiant atsiriboti nuo tradicinių dujų tiekėjų, mažinti oro taršą, įsisavinti ES lėšas ir efektyviai išnaudoti savo šalies išteklius. Viena tokių rūšių yra biodujų išgavimas ir panaudojimas. Šiame technologiniame procese susidaro agresyvios terpės, kurių apdirbimui reikalinga įranga: biodujų išvalymo talpos – skruberiai.
Skaityti daugiau
2011 08 23
    Labdaros ir paramos fondo „Mes galime“ prezidentė Nijolė Giedraitienė  įteikė padėką UAB „Traidenis“ už paramą projektui „Auksinė širdis“. Projekto metu suteikta parama - buitinių nuotekų biologinio valymo įrenginys Tauragnuose gyvenančiai šeimai.
Skaityti daugiau
2011 07 28
 Grandioziniai vandenvalos projektai šiurpina nelogiškumu ir kaina, alternatyvų kratomasi. Plačiau... (Statyba ir architektūra, 2011, Nr. 7).
Skaityti daugiau
2011 07 26
Skaityti daugiau
2011 06 10
Skaityti daugiau
2011 06 02
  Tradiciniame „Pasiekimai aplinkosaugoje“ konkurse, kurį kasmet rengia Aplinkos ministerija, LPK, AVAI bei IEA, UAB „Traidenis“ gaminamos akumuliacinės talpos buvo pripažintos palankiausiu aplinkai produktu. Apdovanojimai buvo įteikti Pasaulinės aplinkos dienos minėjimo renginyje, kurį organizavo Aplinkos ministerija.
Skaityti daugiau
2011 05 26
  Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje įteikė padėką UAB „Traidenis“ už sėkmingą dalyvavimą konkurse „Vokietijos ūkio apdovanojimai Lietuvoje 2011“, kurios tema šiais metais buvo „Atsakomybė už ateitį“. 
Skaityti daugiau
2011 05 12
  „Traidenis“, minėdamas 15-os metų sukaktį, pramušė angą į ES šalių senbuvių rinkas. Plačiau...
Skaityti daugiau
Gamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2020 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.