Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
Naujienos
Straipsnis www.vz.lt. „Alytaus gamybinė technologinė UAB „Traidenis“, gaminanti nuotekų valymo įrenginius, pradėjo gaminti uždaras recirkuliacines žuvų auginimo sistemas, kuriomis jau domisi vietos afrikinių šamų augintojai, o ateityje gaminius planuojama eksportuoti“. Visą straipsnį galite skaityti čia.  
Skaityti daugiau
„Alytaus naujienos“, 2014-06-21, Nr. 74 (12555),  Indrė Mikelionytė Nuotekų valymo įrenginių gamybos lyderė UAB „Traidenis“ į savo įmonės istoriją įsirašė du svarius apdovanojimus. Konkurse „Pasiekimai aplinkosaugoje“ pelnė apdovanojimus nominacijose „Palankiausias aplinkai produktas – už uždarą recirkuliacinę žuvų auginimo sistemą ir „Tarptautinis bendradarbiavimas“ – už tarptautinį bendradarbiavimą kuriant šiuolaikinį produktą – nuotekų valymo įrenginį „NV-T Comfort“. Plačiau...
Skaityti daugiau
 Straipsnis „Lietuvos žinios“ (2014-11-13, Nr. 220 (13933). „Į civilizaciją  - per kanalizaciją. Kad ir kaip skambėtų toks žodžių žaismas, tai gryna tiesa“.   Visą straipsnį galite skaityti čia.
Skaityti daugiau
„Alytaus naujienos“, 2014-12-27, Nr. 149 (12633),  Indrė Mikelionytė Straipsnį galite skaityti čia...
Skaityti daugiau
Gamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2020 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.