Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
Naujienos
“Mokslas ir gyvenimas” 2003 Nr. 8-9 UAB “Traidenis” gamina įvairaus pajėgumo buitinių nuotekų valymo įrenginius, skirtus individualių namų, miestelių, miestų kvartalų gyventojams, kur nėra galimybės prisijungti prie centralizuotų miesto kanalizacijos tinklų. Vienintelė išeitis, nekenksminga gamtai - įdiegti vietos nuotekų utilizavimo įrenginius, nes nuo 1992m. nė vienas leidimas naujai statybai neišduodamas (jeigu nėra galimybės prisijungti prie miesto tinklų) nesant nuotekų valymo sistemų.
Skaityti daugiau
Dienraštis „Alytaus naujienos“ 2004m. sausio 14d. Nr. 8 Alytaus uždaroji akcinė bendrovė “Traidenis” bendrovei “Lietuvos geležinkeliai” pasiūlė idėją, kaip surinkti aplinką teršiančius naftos produktus. Už tai „Traidenio“ bei „Lietuvos geležinkelių“ pritaikyta naftos produktų surinkimo sistema pelnė „Lietuvos metų gaminio 2003“ medalį.
Skaityti daugiau
Dienraštis „Alytaus naujienos“ 2004-06-16, Nr. 114 UAB „Traidenis“ generalinis direktorius Sigitas Leonavičius, kalbėdamas apie šiuolaikinį gaminį ir jo pakartotinio panaudojimo galimybes, tvirtino, kad naftos produktų surinkimo sistema sulaiko 100 procentų naftos produktų teršalų. Ji patvari, lengva stiklaplasčio konstrukcija yra labai tvirta, atspari naftos produktų poveikiui, nepraleidžia vandens, taip pat saugo gruntą nuo naftos produktų teršalų. Surinkti naftos produktai gali būti vėl naudojami išvalyti arba sudeginami kaip kuras.
Skaityti daugiau
2005-10-31 “Verslo žinios” Toma Jonuškaitė Individualių gyvenamųjų namų, pramonės ir miestelių biologinio nuotekų valymo įrenginius gaminanti Alytaus UAB “Traidenis” savaitgalį atidarė naują gamybos pastatą. Bendrovė į jį investavo apie 3 mln. Lt. Lapkritį įmonė plėtrai atseikės dar 4 mln. Lt – pradės statyti naują formavimo cechą.
Skaityti daugiau
2006-04-19 „Lietuvos rytas“ Genovaitė Rafanavičienė Alytaus bendrovei „Traidenis“ po sėkmingos direktoriaus Sigito Leonavičiaus išvykos į Kuveitą teks skubiai keisti planus ir neatidėliojant spartinti gamybos plėtrą. Įmonė, projektuojanti ir gaminanti nuotekų valymo įrenginius, naftos produktų surinkimo sistemas, sulaukė naftos turtingos Persų įlankos valstybės vyriausybės ir verslininkų susidomėjimo.
Skaityti daugiau
2006-04-15 Lietuvos žinios Rita Krušinskaitė Kad Kuveitas kenčia dėl nuotekų valymo įrenginių stygiaus, „Traidenio“ generalinis direktorius Sigitas Leonavičius išgirdo iš savo partnerio Baltarusijoje. Nuvykęs į šią šalį lietuvis atkreipė dėmesį, jog sostinėje tvyro nemalonus kvapas. Paaiškėjo, kad tenykščiai vandenvalos įrengimai neatitinka sparčiai besistatančio Kuveito poreikių, o kai kur nuotekos išleidžiamos tiesiog į gruntą, vėliau jas užpilant žemės sluoksniu.
Skaityti daugiau
„Alytaus naujienos“ 2006m. rugpjūčio mėn. 26d. Nr. 155 (10769) Vakar Alytuje viešėjo Baltarusijos ambasadorius Lietuvoje Vladimiras Dražinas ir jo patarėjas ekonomikai Aleksandras Korolis. Pirmiausia svečiai apsilankė UAB „Traidenis“, paskui rotušėje susitiko su miesto meru Vytautu Kirkliausku ir verslininku.
Skaityti daugiau
Lietuvos ir Kuveito, naftos turtingos Persų įlankos valstybės, ilgalaikius ryšius sparčiai mezga ne valdžios institucijos, o abiejų šalių verslininkai.Alytaus bendrovės „Traidenis“ kvietimu mūsų šalyje viešėjo pirmoji verslininkų grupė – logistikos ir prekybos kompanijos „Arward International Group“ vadovai.
Skaityti daugiau
„Alytaus naujienos“ Nr. 178 (10792) 2006 m. rugsėjo 28 d. Onutė Pluščiauskienė Rugsėjo 22-24 dienomis Liubline (Lenkija) vykusioje XXI statybos parodoje "Traidenis" eksponavo buitinių nuotekų valymo įrenginį NV-1. Jis geriausio gaminio konkurse pelnė sidabro medalį. "Traidenio" pardavimo vadovas Ramūnas Dobrovolskis, dalyvavęs parodoje Liubline, tvirtino, kad gaminys NV-1 skirtas buitiniam naudojimui individualiuose gyvenamuosiuose namuose, t. y. vidutinio dydžio, keturių asmenų šeimai.
Skaityti daugiau
„Lietuvos žinios“, 2007-02-15, Nr. 38 (11674), Rita Krušinskaitė Vandenvalos įrenginius gaminančios bendrovės „Traidenis“ produkcija susidomėjo Lenkijos savivaldybės.
Skaityti daugiau
Gamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2019 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.