Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
Naujienos
UAB „Traidenis“ aplinkosaugos srityje dirba nuo 1996m. Veiklos pradžioje įmonė gamino mažo našumo buitinių nuotėkų valymo įrenginius, o praėjus keleriems metams jau buvo matomi pirmųjų pastatytų įrenginių rezultatai. Jie buvo įvertinti LPK rengiamame konkurse, kuriame 1999 metų „Lietuvos metų gaminio” diplomas buvo įteiktas UAB „Traidenis“ mažo našumo buitinių nuotėkų valymo įrenginiams NV tipo.
Skaityti daugiau
Statyba ir architektūra, 2005’1 Antrus metus iš eilės, t.y. 2003 ir 2004m. UAB “Traidenis” mažų įmonių grupėje tapo konkurso “Sėkmingai dirbanti įmonė” nugalėtoja ir gavo garbės diplomą už nuopelnus modernizuojant gamybą, gerinant darbo sąlygas, plečiant produkcijos asortimentą ir rinkas.
Skaityti daugiau
2006-02-21 “Lietuvos žinios” Rita Krušinskaitė Greitai Ūkio ministerija iš naujo svarstys ekologinės inžinerijos lyderės Lietuvoje, “Traidenio” bendrovės, gaminančios buitinių ir pramoninių nuotekų valymo įrengimus, paraišką paramai iš ES fondų gauti.Nepaisant to, kad bendrovei nebuvo skirta prašoma finansinė parama, ji net nesulaukusi sprendimo ėmėsi projektą įgyvendinti. Balandžio mėnesį darbą pradės naujas surinkimo cechas, kurio plėtrai ir buvo prasoma paramos.
Skaityti daugiau
2006 04 13 Alytaus naujienos Onutė Pluščiauskienė Lietuvos ekologinės inžinerijos lyderės, gaminančios buitinių ir paviršinių nuotekų valymo įrenginius, UAB „Traidenis” generalinis direktorius Sigitas Leonavičius su verslo reikalais savaitę viešėjo Kuveite. Jis lankėsi šios Azijos valstybės, esančios Arabijos pusiasalio šiaurės rytuose, prie Persijos įlankos, sostinėje Kuveite, taip pat priemiesčiuose. Sėkmingos kelionės rezultatas – surasta rinka „Traidenio” produkcijai ir su vietos verslininkais pasirašyta bendradarbiavimo sutartis dėl nuotekų valymo įrenginių tiekimo.
Skaityti daugiau
2006-04-05 Verslo žinios Arūnas Milašius Alytiškė UAB „Traidenis“, nuotekų valymo įrenginių gamintoja, plečianti savo veiklą Rusijoje bei Ukrainoje jau pradėjo domėtis tolimųjų šalių rinka, naujų klientų dėka šiemet apyvartą planuoja padidinti nuo 10 iki 30 mln. Lt. Įmonė žada pati susirungti su jos gaminių plagiatoriais.
Skaityti daugiau
2006-07-01 Onutė Pluščiauskienė UAB "Traidenis" generalinis direktorius Sigitas Leonavičius 2004-ųjų liepos 10-ąją vadina juoda diena: įmonėje įsiliepsnojęs gaisras padarė per milijoną litų nuostolio, tačiau nepalaužė ir nesužlugdė noro bendrovę atstatyti, plėsti, į ją investuoti. Praėjusią savaitę "Traidenio" produkcijos surinkimo cechas iš nuomojamų patalpų AB "Astra" persikraustė į naują savą gamybinį pastatą. Šitą procesą generalinis direktorius pavadino taip: "Sveiki sugrįžę namo!"
Skaityti daugiau
2006-09-07 Verslo žinios Arūnas Milašius Šiandien UAB „Traidenis“ ketina sudėlioti taškus ir galbūt pasirašyti sutartį su Kuveito bendrove „Arward International Group“ dėl Lietuvoje pagamintų valymo įrenginių tiekimo į šią šalį. Alytaus bendrovei tai labai didelis užsakymas – pavykus sandoriui jis sudarytų bendrovės metinę apyvartą.
Skaityti daugiau
„Alytaus naujienos“ Nr. 241 (10855) 2006 m. gruodžio 29 d. Onutė Pluščiauskienė Šiemet buitinių nuotekų valymo įrenginių ir technologinės įrangos gamybos įmonės UAB „Traidenis” darbo rezultatai vėl vainikuoti laurais: priešgaisrinis rezervuaras iš stiklaplasčio pelnė „Metų gaminio 2006” aukso medalį, bendrovė tapo konkurso „Sėkmingai dirbanti įmonė” nugalėtoja, konkurse Liubline, Lenkijoje, buitinių nuotekų biologiniai valymo įrenginiai laimėjo diplomą už geriausią inžinerinį technologinį sprendimą.
Skaityti daugiau
„Veidas“, 2007 sausio 11, Nr. 2, Milda Augustinaitytė Sigitas Leonavičius, Dzūkijos įmonės „Traidenis“ vadovas: „Smulkiajam verslui plėtoti yra daug nišų, tik jas reikia kūrybingai panaudoti“. Sigito Leonavičiaus vadovaujama UAB „Traidenis“ – viena sparčiausiai augančių smulkiųjų ir vidutinių bendrovių šalyje, kurios pardavimas kiekvienais metais būna dvigubai didesnis.
Skaityti daugiau
Verslo žinios, 2007-02-21, Nr. 35 (2441), Arūnas Milašius Alytiškė UAB „Traidenis“, nuotekų valymo įrenginių gamintoja, šiems metams sau iškėlė ambicingus planus – apyvartą nuo 14,8 mln. Lt padidinti iki 40-50 mln. Lt. Bendrovės vadovai tikisi, kad tokiam šuoliui padės atsiveriančios Rusijos bei Artimųjų Rytų rinkos ir kovo mėnesį į Alytų iš JAV atgabenta 2 mln. Lt kainuojanti nauja technologinė linija, kuri darbo našumą leis padidinti kelis kartus. „Traidenio“ augimą jau buvo pradėjęs stabdyti gamybos pajėgumo trūkumas.
Skaityti daugiau
Gamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2019 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.