Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
Sunkų metalą keičia lengvas ir patvarus stiklo plastikas
Sunkų metalą keičia lengvas ir patvarus stiklo plastikas
"Statybų žinios", Nr. 10(21) 2008m. birželio 28d.-liepos 17d. , Sonata Grimutienė 

Kompozicinė medžiaga stiklo plastikas naudojama tiek odontologijoje, tiek statyboje. Iš jos gaminami valymo įrenginiai, laivai ir net baldų stalviršiai. Vienintelė Rytų Europoje, įdiegusi pažangias technologijas gaminių iš stikloplastiko pramoninei gamybai, yra bendrovė „Traidenis“. Šios įmonės gaminami talpų korpusai pripažinti ir įvertinti „Lietuvos metų gaminio 2007“ aukso medaliu. Daugiau > 

Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.