Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
"Traidenio" įrenginiai paklausūs užsienyje
"Traidenio" įrenginiai paklausūs užsienyje
Vandenvalos įrenginius gaminančios bendrovės „Traidenis“ produkcija susidomėjo Lenkijos savivaldybės.

Viena pažangiausių bendrovių šalyje laikomas „Traidenis“, gaminantis vandenvalos įrenginius, šiemet planuoja spartų apyvartos šuolį. Anot bendrovės generalinio direktoriaus Sigito Leonavičiaus, šių metų pardavimą tikimasi padidinti iki 40 mln. litų – pernai bendrovės apyvarta siekė 15 mln. litų, užpernai – 9 mln. Litų. Pasak įmonės vadovo, kokybišką produkciją noriai perka Rusijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, Lenkijoje, Moldovoje.

Leonavičiui pirmam iš Lietuvos verslininkų pavyko užmegzti ryšius su Kuveito verslininkais. Jau šį mėnesį tikimasi pasirašyti sutartį dėl vandenvalos įrenginių tiekimo į šią šalį.

Neseniai bendrovėje lankėsi svečiai iš kaimyninės Lenkijos. Punsko, Šypilskų, Krasnopolo ir kitų valsčių viršaičiai domėjosi nuotekų valymo įrenginių technologijomis, gamybiniu bendrovės pajėgumu. Dabar lenkai rengia investicinius projektus, kad gautų lėšų. „Traideniui“ pasirašius bendradarbiavimo sutartis su Lenkijos savivaldybėmis atsivertų didesnės rinkos plėtros galimybės kaimyninėje valstybėje.

Išskirtinio dėmesio alytiškių gaminama produkcija iš užsienio statybinių organizacijų, statančių individualius namus ir gyvenamųjų namų kvartalus, sulaukė vasario pradžioje Maskvoje vykusioje parodoje „Statybinės medžiagos 2007“. Šioje parodoje alytiškiai dalyvavo kartu su Smolenske įsteigta „Traidenis Eko“ kompanija.

Šiemet „Traidenio“ gaminamas priešgaisrinis rezervuaras iš stiklaplasčio apdovanotas „metų gaminio 2006“ aukso medaliu. Kasmetiniame Lietuvos pramonininkų konfederacijos organizuotame konkurse praėjusiais metais bendrovė jau ketvirtą kartą iš eilės tapo nugalėtoja mažų bendrovių grupėje „Sėkmingai dirbanti įmonė“. Jai įteiktas diplomas už nuopelnus modernizuojant gamybą, gerinant darbo sąlygas, gausinant produkcijos asortimentą ir skverbiantis į kitas rinkas.

Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.