Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
"Traidenis" iš tarptautinės parodos Liubline parsivežė sidabro medalį
"Traidenis" iš tarptautinės parodos Liubline parsivežė sidabro medalį
Rugsėjo 22-24 dienomis Liubline (Lenkija) vykusioje XXI statybos parodoje "Traidenis" eksponavo buitinių nuotekų valymo įrenginį NV-1. Jis geriausio gaminio konkurse pelnė sidabro medalį. "Traidenio" pardavimo vadovas Ramūnas Dobrovolskis, dalyvavęs parodoje Liubline, tvirtino, kad gaminys NV-1 skirtas buitiniam naudojimui individualiuose gyvenamuosiuose namuose, t. y. vidutinio dydžio, keturių asmenų šeimai.

"Šioje parodoje žengėme pirmą svarbų žingsnį pristatydami gaminį privatiems klientams. Susidomėjimas buitinių nuotekų valymo įrenginiu buvo labai didžiulis ir įvairiapusis. Gaminys domino parodos lankytojus, organizatorius, įmones, besiverčiančias santechnikos įrenginių pardavimu, montavimu ir projektavimu. Per tris parodos dienas atlikome daug intensyvaus šviečiamojo darbo", - pasakojo pardavimo vadovas.


Pasak jo, privatūs asmenys domėjosi įrenginio montavimo namuose, verslininkai - "Traidenio" atstovavimo, pardavimo, montavimo, projektavimo galimybėmis Lenkijoje: "Mes supratome, kad gaminys didelėje šios šalies rinkoje gali būti labai populiarus ir turėti itin gerą paklausą. Užmezgėme daug ryšių su įvairiomis apie įrenginį norėjusiomis daugiau sužinoti Lenkijos įmonėmis. Jų atstovai netrukus turėtų atvykti į "Traidenį" aptarti bendradarbiavimo, atstovavimo sąlygų ir šalių įsipareigojimų dėl gaminio tiekimo. O mes jau tvirtai pasirengę su NV-1 žengti į Lenkijos rinką".
R.Dobrovolskio teigimu, parodoje bendrovės galėjo teikti geriausio gaminio konkurso paraiškas: "Ir mes šią paraišką savo eksponuojamam įrenginiui pateikėme. Iš viso dalyvauti geriausio parodos gaminio konkurse buvo gautos 34 paraiškos. Parodos organizatorių ir konkurso komisija mūsų NV-1 įrenginį įvertino, apdovanojo sidabro medaliu".
Pardavimo vadovas, paklaustas, kuo ypatingas gaminys, pelnęs sidabrą, sakė: "Jo ypatumai slypi technologiniuose sprendimuose. NV-1 lengva montuoti ir eksploatuoti. Įrenginys labai kokybiškai išvalo nuotekas, atitinka aplinkosaugos standartų reikalavimus, patraukli jo konkurencinga kaina".
Šį mėnesį "Traidenis" įsteigė bendrovę Smolenske (Rusija), o netrukus turi atidaryti savo atstovybę Baltarusijoje.


Nuotraukoje: "Traidenio" pardavimo vadovas Ramūnas Dobrovolskis (dešinėje) ir pardavimo vadybininkas Gvidas Kniza 
prie sidabro medalį pelniusio įrenginio XXI tarptautinėje mugėje Liubline. 

Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.