Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
Lietuvos Rytas, 2006-09-12 Nr. 208 Genovaitė Rafanavičienė
Lietuvos Rytas, 2006-09-12 Nr. 208 Genovaitė Rafanavičienė
Lietuvos ir Kuveito, naftos turtingos Persų įlankos valstybės, ilgalaikius ryšius sparčiai mezga ne valdžios institucijos, o abiejų šalių verslininkai. Alytaus bendrovės „Traidenis“ kvietimu mūsų šalyje viešėjo pirmoji verslininkų grupė – logistikos ir prekybos kompanijos „Arward International Group“ vadovai. „Atvykome ne tiktai aptarti bendro projekto su „Traideniu“, bet ir paskatinti jūsų valstybines ir visuomenines organizacijas, kitus verslininkus tiekti savo produkciją mūsų šalies rinkai.

Kuveitas yra turtingas, bet nėra industrinė valstybė. Mes tik išgauname naftą ir gaminame jos produktus. Visa kita perkame iš įvairių šalių“, - kalbėjo kompanijos viceprezidentas Salehas Yousefas Al Jahailas. Kuveito kompanijos vadovai tvirtino galintys tiekti į Lietuvą naftos produktus tiek privačiam sektoriui, tiek ir valstybei. Svečius Lietuva sužavėjo ir kaip turizmui tinkamas kraštas. Daug kuveitiečių jau yra pamėgę atostogauti Čekijoje, bet atvykti į Lietuvą trukdo vizų režimas. Pati delegacija šiai kelionei sugaišo 6 dienas.

Kovo mėnesį Kuveite „Traidenio“ generalinis direktorius Sigitas Leonavičius pasirašė su kompanija „Arward International Group“ bendros veiklos sutartį dėl nuotekų valymo įrenginių tiekimo į šią šalį. Dabar jau baigti paskutiniai šio 20 milijonų litų vertės projekto techniniai derinimai.

„Traidenis“ pasirengęs po kelių mėnesių išsiųsti į Kuveitą tris nuotekų valymo įrenginių komplektus. Kiekvienas jų per parą pajėgus išvalyti po 4,5 tūkstančio kubinių metrų nuotekų. Įrenginiai būtų pastatyti maždaug po 6 tūkstančius gyventojų turinčiose gyvenvietėse.

Kuveitiečiai tvirtino, kad jų šalyje vyksta sparčios statybos, tačiau valymo įrenginių būklė – labai prasta.

Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.