Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
Bendrovė planuoja apyvartos šuolį
Bendrovė planuoja apyvartos šuolį
Individualių gyvenamųjų namų, pramonės ir miestelių biologinio nuotekų valymo įrenginius gaminanti Alytaus UAB “Traidenis” savaitgalį atidarė naują gamybos pastatą. Bendrovė į jį investavo apie 3 mln. Lt. Lapkritį įmonė plėtrai atseikės dar 4 mln. Lt – pradės statyti naują formavimo cechą.

‘Traidenyje” pernai kilęs gaisras pridarė daug nuostolių. Sigitas Leonavičius, įmonės generalinis direktorius,VŽ sakė, kad bendrovė po šios nelaimės jau atsitiesė ir planuoja, jog 2000m2 gamybinio pastato plotas- keturis kartus didesnis nei iki gaisro – keturissyk padidins ir darbo našumą, padės išplėsti gaminių asortimentą.

Nelaimė nesutrukdė

“Per metus “Traidenio” apyvarta paprastai augdavo 20-25%. Pernai dėl gaisro patyrėme daug nuostolių, tačiau bendrovės apyvarta padidėjo 100%”, VŽ sakė p. Leonavičius.

Anot jo, šie metai taip pat nėra labai sėkmingi, tačiau bendrovės vadovas skaičiuoja bendrovės apyvartą didėsiant apie 20%. Kitąmet ji turėtų ūgtelėti dvigubai.

Ponas Leonavičius VŽ yra sakęs, kad prieš 4-5 metus “Traidenyje” kasmet būdavo pagaminama 200-250 įvairių gaminių, o dabar vien per mėnesį – 150.

“Didelį postūmį suteikė Europos Sąjungos (ES) finansuojami vandentvarkos projektai. Dalyvaujame visuose skelbiamuose konkursuose”, - teigia bendrovės vadovas.Pasak jo, standartiniai yra tik individualiųjų namų valymo įrenginiai.Visiems kitiems objektams juos tenka projektuoti atskirai, ištyrus padėtį.

Priims darbuotojų

Ponas Leonavičius teigia, kad, kaip ir kitos pramonės įmonės, ‘Traidenis” stokoja darbuotojų – dalis jų išvyko dirbti į ES šalis. Anot bendrovės vadovo, plečiantis įmonei planuojama priimti daugiau darbuotojų. Šiuo metu “Traidenyje” dirba 115 žmonių, o pavasarį j ųturėtų būti 120-130. VŽ rašė (2005 08 31), kad ‘Traidenio’ padalinių veikia Rusijoje, Baltarusijoje, Latvijoje.

Ponas Leonavičius VŽ sakęs, kadprieš 4-5 metus konkurencija buvo menka, o dabar už klientą tenka pakovoti, mat analogišką veiklą pradėjo ir kelios kitos įmonės.

“Apskaičiuota, kad mūsų gaminių neverta gabenti toliau nei 1000km – jie labai didelių gabaritų. Dėl to kinų konkurencija, net jei jie gamintų veltui, mums nebaisi. Dėl tos pačios priežasties pasiteisino strategija gaminti, o ne eksportuoti į Rusiją”, - pasakojo p. Leonavičius.

Direktorius tikino, kad “Traidenis” galėtų sėkmingai konkuruoti ir Vakarų rinkoje, nes tenykščiai nuotekų valymo reikalavimai ne tokie griežti kaip Lietuvoje, tačiau, kai darbo užtenka vietoje, vien dėl ambicijų veržtis į ES nesinori.

“Šiuo metu dirbame tą darbą, kurį labiausiai išmanome. Mūsų planuose - ir plėtra Rusijoje”, - perspektyvų neslepia p. Leonavičius.

Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.