Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
UAB “Traidenis” gamina palankiausius aplinkai įrenginius
UAB “Traidenis” gamina palankiausius aplinkai įrenginius
UAB “Traidenis” gamina įvairaus pajėgumo buitinių nuotekų valymo įrenginius, skirtus individualių namų, miestelių, miestų kvartalų gyventojams, kur nėra galimybės prisijungti prie centralizuotų miesto kanalizacijos tinklų. Vienintelė išeitis, nekenksminga gamtai - įdiegti vietos nuotekų utilizavimo įrenginius, nes nuo 1992m. nė vienas leidimas naujai statybai neišduodamas (jeigu nėra galimybės prisijungti prie miesto tinklų) nesant nuotekų valymo sistemų. Visi kiti teršiantys gamtą sprendimai gali kainuoti administracinę baudą nuo 1000 iki 5000 litų, kurią skiria Gamtos apsaugos inspekcija. Anksčiau buvo naudojamos išsėmimo duobės arba septikai. UAB “Traidenis” siūlo efektyvesnę biologinio valymo sistemą: įrenginiuose nuotekos valomos mikroorganizmų pagalba. Deguonis mikroorganizmams tiekiamas specialia orapūte.

UAB „Traidenis“ gamina lengvus stiklo plastiko konstrukcijos įrenginius. Šių įrenginių privalumai:

    * pašalina daugiau kaip 95 procentus teršalų;
    * nereikalinga papildoma filtracinė įranga;
    * išvalytas nuotekas tiesiogiai galima išleisti į aplinką;
    * užima kur kas mažiau vietos nei septikai (sumažėja žemės darbų apimtys),
    * nėra vidinių judančių dalių, kurias reikėtų prižiūrėti ar keisti,
    * išvalytas nutekamasis vanduo yra skaidrus ir bekvapis.

Įmonė taip pat gamina paviršinių pramoninių nuotekų valymo įrenginius, siurblines, įvairias chemiškai atsparias talpas, baseinus, biotualetus, cheminius tualetus bei kitus gaminius iš stiklaplasčio, priimami užsakymai ir pavieniams gaminiams pagal užsakovo pageidavimus.

UAB “Traidenis” per aštuonerius savo veiklos metus pagamino ir sumontavo ne vieną tūkstantį nuotekų valymo įrenginių, kurie sėkmingai parduodami ne tik Lietuvos, bet ir Rusijos, Baltarusijos, Kaliningrado srities, Latvijos rinkose. Ši bendrovė yra Inžinierinės ekologijos asociacijos, Lietuvos pramoninkų konfederacijos, Lietuvos vandens tiekėjų asociacijos, Lietuvos statybininkų asociacijos, Jungtinių statybų koncerno narė. Visi įmonės gaminiai atitinka aplinkosaugos keliamus reikalavimus, turi Statybos produkcijos sertifikavimo centro išduotus kokybės sertifikatus bei Valstybinio sveikatos centro išduotą ne maisto prekių higienos pažymėjimą. LR Aplinkos ministerija kartu su Lietuvos pramoninkų konfederacija, Inžinerinės ekologijos asociacija ir Aplinkos vadybos ir audito institutu apdovanojo UAB „Traidenį“ nominacijoje „Palankiausias aplinkai produktas“ diplomais už pasiekimus aplinkosaugoje 2001 ir 2002m. UAB “Traidenis“ bendradarbiauja su Lietuvos mokslo ir mokymo įstaigomis, serviso įmonėmis, projektavimo bei statybos bendrovėmis ir t.t.

Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.