Švari aplinka - mūsų rūpestis!
Traidenis
ATGAL Į SĄRAŠĄ
Pirmąkart apdovanotas „Traidenio“ gamybos procesas
Pirmąkart apdovanotas „Traidenio“ gamybos procesas
„Alytaus naujienos“, 2010-06-08, Nr. 105, Alma Mosteikaitė

Praėjusį penktadienį minint Pasaulinę aplinkos dieną Vilniuje apdovanotos keturios šalies įmonės – tradicinio konkurso „Pasiekimai aplinkosaugoje“ nugalėtojos. Pirmąkart už visą gamybos procesą nugalėtoja šiame konkurse pripažinta Alytaus uždaroji akcinė bendrovė „Traidenis“.
Konkursą „Pasiekimai aplinkosaugoje“ kasmet rengia Aplinkos ministerija, Lietuvos pramoninkų konfederacija, Aplinkos vadybos ir audito institutas bei Inžinerinės ekologijos asociacija.
Konkurso tikslas – verslo ir visai visuomenei parodyti pažangias, mažiausiai aplinką veikiančias įmones, skatinti šalies gamintojus ir tiekėjus diegti aplinkos apsaugos vadybos sistemas, kurti ir gaminti palankius aplinkai gaminius, taikyti naujausias technologijas.
Šalyje organizuojamuose aplinkosauginiuose konkursuose Alytaus uždaroji akcinė bendrovė „Traidenis“, gaminių iš stiklaplasčio lyderė Lietuvoje, iki šiol buvo pelniusi septynis apdovanojimus. Apdovanoti jos gaminami produktai, pavyzdžiui, naftos gaudyklės, priešgaisriniai rezervuarai, nuotekų valymo įrenginiai.
Praėjusį penktadienį pirmąkart apdovanotas „Traidenio“ beatliekinis technologinis gaminių iš stiklaplasčio gamybos procesas.
Daugiau kaip 50 proc. šios bendrovės gaminių – nuotekų valymo įrenginių, naftos produktų gaudyklių, priešgaisrinių rezervuarų, chemiškai atsparių talpyklų – yra eksportuojama. Dabar daugiausia į Rusiją, Baltarusiją ir Lenkiją.

Komentarai (0)

KomentuotiGamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius iš stiklaplasčio. įmonės misija - rūpintis žmogumi ir švaria aplinka, bei kuriant, gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius siekti, kad Nemuno upė ir jo baseinas būtų švariausi Lietuvoje.
    8 315 782 63 Pramonės g. 31B, LT62175 Alytus info@traidenis.lt

2021 © Traidenis. Visos teisės saugomos Sprendimas:
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) ir/ar jų identifikatorius. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.